کلیک موتور جست و جو

 • خرید کلیک از موتورهای جستجو

  امروزه تقریبا تمام افراد جامعه در هر سنی به اینترنت، تلفن های هوشمند و کامپیوتر دسترسی دارند. این افراد در طول روز و در طی زندگی روزمره با چالش ها، سوالات، مشکلات و نیازهای متفاوتی در تعامل هستند و در جست و جوی پاسخ این موضوعات اولین موردی که به ذهن هر فردی رجوع پیدا می کند جستجو در اینترنت است. در این میان موتورهای جست و جوگر اولین احتمال برای برآورده سازی نیاز مورد نظر ما می باشد. افراد با رجوع به موتورهای جست و جو و تایپ مطلب مورد نظر به دنبال بهترین منبع برای دریافت اطلاعات به روز هستند. در این میان رقابتی عظیم در بین وبمستران و نویسندگان در سطح وب شکل گرفته است و این افراد در تلاش هستند تا با نمایش صفحه وب سایت خود در صدر نتایج موتورهای جست و جو کاربران بیشتری را جذب کنند. در جهان وب کاربر به معنی بازدیدکننده و بازدیدکننده به معنی فروش و کسب درآمد بیشتر می باشد. به همین دلیل کلمه سئو واژه ای آشنا و چالش برانگیز برای تمامی صاحبین کسب و کارهای آنلاین می باشد. سئو که در بخش آموزشی وب سایت پارشن و دیگر صفحات سرویس های این مجموعه توضیحات کامل تری در مورد آن ذکر شده است علم بهبود فاکتورهای داخلی و خارجی یک وب سایت اینترنتی برای صعود به صدر نتایج موتورهای جست و جو می باشد. یکی از فاکتورهای مهم در سئو خارجی وب سایت های اینترنتی میزان کلیک به نمایش در نتایج موتورهای جست و جو می باشد، این عبارت یادآور آن است که هر چه افراد بیشتری بر روی صفحه و یا لینک نمایش داده شده در نتایج موتورهای جستجو کلیک کنند به همان میزان این موتورهای جستجو برای صفحه و یا لینک مورد بحث ارزش بیشتری در نظر خواهند گرفت و به صدر لیست خود نزدیک تر خواهند کرد. کلیک موتورهای جست و جو خدمتی نوین از پارشن می باشد که شما به عنوان یک متخصص سئو و یا وبمستر برای بهبود یکی از فاکتورهای سئو خارجی خود می توانید از آن بهره مند باشید و به نسبت پس از طی مدت زمان مورد نیاز برای عبارت مشخص شده به صدر نتایج جست و جو نزدیک تر شوید. در ادامه این صفحه به ذکر توضیحات و نکات بیشتری در مورد سرویس خرید کلیک از موتورهای جستجو پرداخته شده است و پس از آن به قیمت برای هر کلیک در موتورهای جست و جوی مختلف اشاره شده است.

 • دریافت کلیک از گوگل:

  در حال حاضر گوگل با رنک الکسا یک پر بازدیدترین سایت و جست و جوگر اینترنت می باشد. در ایران نیز این جست و جوگر معروف دارای رتبه اول می باشد. در حال حاضر گوگل به دلیل بهره وری از الگوریتم های به روز و رتبه بندی های دقیق علاوه بر یک موتور جست و جو نوعی منبع اطلاعاتی نیز در نظر گرفته می شود.

 • خرید کلیک از یاهو و بینگ:

  از دیگر موتورهای جست و جوگر که به نسبت گوگل از کاربران بسیار کمتری برخوردار هستند می توان به بینگ که متعلق به مایکروسافت می باشد و همینطور یاهو اشاره کرد. دو موتور جستجوگر نام برده شده در ایران از محبوبیت کمتری برخوردار بوده و به همین دلیل نیز کاربران کمتری دارند. اما توجه داشته باشید ایجاد و ارسال کلیک از موتورهای جستجوی مختلف به یک وب سایت اینترنتی باعث دریافت سیگنال های مثبت توسط گوگل خواهد شد و این امر در رتبه بندی های ارایه شده توسط گوگل اثر گذار خواهد بود.

 • خرید کلیک از موتورهای جست و جو:

  از دیگر موتورهای جست و جو که در اطلاعات ارایه شده توسط منابع معتبر از جایگاه های پایین تری برخوردار هستند می توان به Ask و DuckDuckGo و بایدو که متعلق به چین و یاندکس که متعلق به روسیه می باشد اشاره کرد. این موارد و دیگر موتورهای جست و جوی نه چندان معروف درصد بسیار کمی از میزان جستجوی بین المللی را از آن خود می کنند، اما اگر هنوز مایل به دریافت کلیک از موتورهای جست و جویی به غیر از موارد نام برده شده در این صفحه هستید می توانید پس از ثبت نام و از طریق تیکت با پشتیبانان بخش مربوطه ارتباط برقرار کنید و جزییات سفارش خود را شرح دهید.


مهم ترین نکته های سرویس دریافت کلیک از موتورهای جست و جو:

 • از کاربران عزیز خواهشمندیم توجه داشته باشید کلیک های انجام شده توسط ربات انجام خواهند شد، اما به دلیل شبیه سازی رفتارهای انسانی تمامی سرویس های تحلیل گر بازدید از جمله گوگل آنالیز و الکسا کلیک های انجام شده را به عنوان کاربران انسانی شناسایی خواهند کرد.

 • به دلیل نیازمندی به جمع آوری اطلاعات، قدرت تحلیل داده، دانش فنی و تجربه طولانی، استفاده از خدمات کلیک در موتورهای جست و جو تنها به وبمستران و متخصصین با تجربه سئو توصیه می شود.

 • برای دریافت کلیک، آدرس و لینک های وب سایت مورد نظر حتما باید در نتایج جست و جو به نمایش درآمده باشند. از همین رو بهره مندی از این سرویس برای دامنه های نوپا مناسب نمی باشد.

 • بنابر نکات ذکر شده در موارد قبلی کلیک های انجام شده توسط ربات انجام خواهند شد، به همین دلیل هیچ یک از کلیک های انجام شده منجر به خرید، فروش و یا ثبت نام کاربر نخواهد شد.

 • این سرویس برای اهدافی از جمله کسب نتایج بهتر در موتورهای جست و جو برای عبارت های با رقابت بالا در نظر گرفته شده است. از همین رو و طبق نکات قبلی استفاده از این خدمت تنها به متخصصین سئو توصیه می شود.

 • خواهشمندیم قبل از ثبت هر گونه سرویس حتما از مطالعه بخش سئو در صفحه سوالات متداول و قوانین اطمینان حاصل فرمایید.

قیمت خدمات دریافت کلیک از موتورهای جست و جو:

تعداد کلیکجست و جوگرقیمتلینک ثبت
5000گوگل- تومانثبت سفارش
25,000گوگل- تومانثبت سفارش
150,000گوگل- تومانثبت سفارش
500,000گوگل- تومانثبت سفارش
1,000,000گوگل- تومانثبت سفارش
تعداد کلیکجست و جوگرقیمتلینک ثبت
5000یاهو و بینگ- تومانثبت سفارش
25,000یاهو و بینگ- تومانثبت سفارش
150,000یاهو و بینگ- تومانثبت سفارش
500,000یاهو و بینگ- تومانثبت سفارش
1,000,000یاهو و بینگ- تومانثبت سفارش
تعداد کلیکجست و جوگرقیمتلینک ثبت
5000دیگر موتورها- تومانثبت سفارش
25,000دیگر موتورها- تومانثبت سفارش
150,000دیگر موتورها- تومانثبت سفارش
500,000دیگر موتورها- تومانثبت سفارش
1,000,000دیگر موتورها- تومانثبت سفارش