کلیک مستقیم

 • اگر مطالب و محتویات بخش آموزشی و یا دیگر صفحات این مجموعه را مطالعه نموده باشید و یا از اصول اولیه ساز و کارهای اینترنتی اطلاعات مختصری داشته باشید حتما با انواع بازدبدکننده های یک وب سایت اینترنتی آشنا هستید. سه منبع ورود بازدیدکنندگان یک وب سایت اینترنتی شامل موتورهای جست و جو، بازدید غیرمستقیم و بازدید مستقیم.
  بازدید مستقیم و غیرمستقیم که موضوع مورد بحث این صفحه و این سرویس از خدمات سئو در پارشن می باشد بعد از دریافت بازدیدکننده از موتورهای جست و جو  منبع مهم دریافت بازدیدکننده به شمار می روند. روش های متفاوتی برای دریافت بازدیدکننده بطور مستقیم و غیرمستقیم وجود دارد، از مهم ترین روش های کسب بازدیدکنندگان مستقیم که بدون واسطه وارد وب سایت شما می شوند می توان به بوکمارک، ایمیل های بازاریابی شده و یا تایپ مستقیم آدرس سایت توسط کاربر نام برد. از مهم ترین روش های جذب بازدیدکنندگان غیرمستقیم و ارجاع داده شده می توان به بازدیدکنندگانی اشاره کرد که توسط شبکه های اجتماعی و یا دیگر وب سایت ها مراجعه نموده اند. دریافت بازدید کننده بطور مستقیم و غیرمستقیم خدمتی دیگر از متخصصین پارشن می باشد که برای ارتقا رنک و سئو یک وب سایت اینترنتی در دسترس شما وبمستران و متخصصین عزیز سئو قرار گرفته است.

 • بازدید مستقیم:

  اولین و مهم ترین تاثیر جذب بازدیدکنندگان مستقیم را می توان بهبود رنکینگ سایت معرفی نمود. یک وب سایت هر چه تعداد بازدیدکنندگان بیشتری در طول روز به آن مراجعه کنند به نسبت رنک الکسا آن بهبود خواهد یافت. رنک الکسا علاوه بر نمایش کیفیت سئو و مطالب یا سرویس های ارایه شده توسط یک سایت می تواند نمایش دهنده اعتبار سایت مورد نظر نیز باشد. به این شکل که تعداد بازدیدکنندگان بیشتر باعث پایین تر آمدن رنکینگ جهانی سایت خواهد شد و این عدد هر چه کمتر باشد نشان دهنده بازدید کننده بیشتر می باشد. برای اطلاع از رنکینگ خود می توانید به سایت رسمی الکسا مراجعه کنید و یا افزونه آن را برای مرورگر خود دانلود نمایید. مهم تربن مزیت سرویس بازدید مستقیم علاوه بر بهبود رنک باعث ارسال سیگنال های مثبت برای بهبود کیفیت سئو به موتورهای جست و جو خواهد بود.

 • بازدید غیرمستقیم:

  اولین منبع مهم دریافت کاربران غیرمستقیم شبکه های اجتماعی می باشد. پرکاربرترین شبکه های اجتماعی در ایران اینستاگرام و پس از آن فیسبوک و توییتر می باشد. دریافت بازدید از شبکه های اجتماعی به دلیل ارسال سیگنال های مثبت به موتورهای جست و جو باعث ارتقا سئو سایت خواهد شد. همینطور علاوه بر شبکه های اجتماعی شما کاربران عزیز می توانید با ثبت آدرس سایت مورد نظر که مایل به دریافت کلیک از آن هستید را در جزییات سفارش خود ثبت کنید. دریافت کلیک از وبسایت های هم موضوع و با امتیاز بالا می تواند به موتورهای جست و جو یادآور این مهم باشد که وب سایت مورد نظر ما از محتوا و کیفیت بالایی برخوردار می باشد.

قیمت های دریافت بازدید مستقیم:

تعداد بازدیدقیمتلینک سفارش
5,000- تومانثبت سفارش
25,000- تومانثبت سفارش
150,000- تومانثبت سفارش
500,000- تومانثبت سفارش
1,000,000- تومانثبت سفارش

قیمت های دریافت بازدید غیرمستقیم:

تعداد بازدیدقیمتلینک سفارش
5,000- تومانثبت سفارش
25,000- تومانثبت سفارش
150,000- تومانثبت سفارش
500,000- تومانثبت سفارش
1,000,000- تومانثبت سفارش

نکات مهم خدمات دریافت کلیک مستقیم و غیرمستقیم:

 • کلیک و بازدیدهای ارایه شده توسط نرم افزار و ربات ایجاد خواهد شد. از این رو خواهشمندیم توجه داشته باشید هیچ یک از بازدیدهای ایجاد شده به خرید، فروش و یا ثبت نام ختم نخواهد شد.

 • بهره مندی از این خدمت تنها به متخصصین سئو و وبمستران با تجربه توصیه می شود.

 • هدف این سرویس تنها بهبود رنک و افزایش کیفیت سئو می باشد. بنابراین این سرویس برای دامنه های نوپا و جدید مناسب نمی باشد.

 • خواهشمندیم قبل از ثبت و سفارش هر گونه سرویس حتما از مطالعه بخش سئو در صفحه های سوالات متداول و قوانین اطمینان حاصل فرمایید.