ساخت لینک و بلاگ کامنتینگ

  • ممکن است لینک سازی و ایجاد بلاگ کامنتینگ مانند دهه قبل جز فاکتورهای بسیار مهم امتیازبندی سایت ها توسط موتورهای جستجو در نظر گرفته نشود، اما کیفیت و تعداد بک لینک هنوز جز فاکتورهای امتیازبندی به شمار می آید. مهم ترین هدف از ایجاد بک لینک و بلاگ کامنتینگ افزایش تعداد دفعات مراجعه موتورهای جستجو به سایت و همینطور افزایش تعداد کلمات کلیدی سایت برای نمایش در موتورهای جستجو می باشد. ایجاد و ساخت لینک می تواند سرعت پروسه کسب بازدیدکننده را از طریق سئو خارجی بهبود دهد و طبق نکات قبلی سایت مورد نظر را برای کلمات کلیدی بیشتر و در زمان کوتاه تری در دسترس کاربران موتورهای جستجو قرار دهد. از دیگر مزایای ایجاد لینک و بلاگ کامنتینگ می توان به برندسازی مجازی اشاره کرد، به این ترتیب که با گذر زمان و افزایش تعداد لینک های ایجاد شده موتورهای جستجو سایت و برند مورد نظر را به رسمیت خواهند شناخت و جایگاه آن را در نتایج خود بهبود خواهند داد. شما کاربران و کارفرمایان عزیز می توانید با ثبت سفارش ساخت لینک و بلاگ کامنتینگ و ارایه جزییات سفارش خود اعم از لینک صفحه و یا صفحات، عبارات کلیدی مورد نظر و تعداد لینک مورد نیاز اقدام به بهبود کیفیت سئو خارجی سایت خود کنید. در این صفحه علاوه بر قیمت ها به ذکر نکات مختلف و مهمی پرداخته شده است که خواهشمندیم قبل از ثبت سفارش خود حتما آنها را با دقت مطالعه نمایید.

قیمت بک لینک و بلاگ کامنتینگ:

تعداد لینکتعداد کلمه کلیدیقیمتلینک ثبت
1005- تومانثبت سفارش
25010- تومانثبت سفارش
50015- تومانثبت سفارش
75020- تومانثبت سفارش
1,00025- تومانثبت سفارش

نکات مهم خرید لینک:

  • استفاده از خدمات لینک سازی و بلاگ کامنتینگ مانند دیگر خدمات سئو بنابر نیاز به دانش فنی تنها به وبمستران و متخصصین با تجربه توصیه می شود.

  • تاثیرات لینک سازی و افزایش کلمات کلیدی سایت نیازمند به مدت زمان چند ماهه و همینطور شرایط استاندارد می باشد.

  • برای اطلاع دقیق تر از لینک های ایجاد شده پیشنهاد می شود سایت و یا سایت های خود را در سرویس وبمستر گوگل ثبت کنید.

  • لینک سازی به تنهایی به طور حتم باعث افزایش کلمات کلیدی سایت خواهد شد، اما خواهشمندیم توجه داشته باشید افزایش تعداد بازدید کننده و بهبود جایگاه سایت در موتورهای جستجو به فاکتورهای متعددی وابسته است که لینک سازی تنها یکی از این فاکتورها می باشد.

  • خواهشنمدیم قبل از ثبت هر گونه سفارش حتما بخش سئو در صفحات سوالات متداول و قوانین را با دقت مطالعه نمایید.