سرویس سئو


  • بهبود کیفیت سایت

   میزان کیفیت وب سایت اینترنتی شما در کنار دیگر فاکتورهای مهم سئو رابطه مستقیمی با میزان امتیازات شما برای نمایش در موتورهای جست و جو خواهد داشت. از مهم ترین موارد ساختاری یک وب سایت اینترنتی می توان به سرعت بارگذاری صفحات، بستر و ابزارهای مورد استفاده، کیفیت کد نویسی، ساختار سیستم مدیریتی و موارد تحت سرور اشاره کرد. 

  • کلیک موتورهای جست و جو

   یکی از مهم ترین سیگنال های مثبتی که موتورهای جست و جو برای نمایش و رده بندی اطلاعات خود از آنها استفاده می کنند میزان نمایش به کلیک نتایج جست و جو می باشد، به این معنی که هر چه تعداد کلیک و انتخاب یک وب سایت در نتایج جست و جو بیشتر باشد به همان میزان باعث بهبود امتیازات سایت مورد نظر خواهد شد. این امر در پردازش اطلاعات مورد نیاز برای نمایش نتایج در موتورهای جست و جو بسیار مهم می باشد، زیرا موتورهای جست و جو می توانند با پردازش این اطلاعات میزان کیفیت اطلاعات و سرویس های ارایه شده در یک وب سایت اینترنتی را اندازه گیری کنند و جایگاه مناسب تری برای آنها در نتایج خود تعیین کنند.

  • کلیک مستقیم

   از راه های مختلفی می توان به یک وب سایت اینترنتی دسترسی پیدا کرد، کلیک بر نتایج جست و جو، شبکه های اجتماعی، لینک موجود در پست های الکترونیکی، تبلیغات و ... و یا بطور مستقیم. بازدیدکنندگان مستقیم یک سایت افرادی می باشند که با تایپ مستقیم آدرس سایت می توانند به آن دسترسی داشته باشند. این موضوع در سئو وب سایت و یا وبلاگ های اینترنتی تاثیر گذار خواهد بود زیرا علاوه بر بهبود رنکینگ جهانی باعث تاثیر گذاری بر اطلاعات پردازش شده توسط موتورهای جست و جو خواهد داشت.

  • ساخت بک لینک و بلاگ کامنتینگ

   خزنده های موتورهای جست و جو در هر زمانی در حال جمع آوری، دسته بندی و پردازش اطلاعات موجود در تمام سطح وب می باشند. یک وب سایت اینترنتی اگر اجازه نمایش اطلاعات خود را به موتورهای جست و جو داده باشد می تواند برای بی نهایت حرف، کلمه و یا عبارت در پایگاه اطلاعاتی موتورهای جست و جو ذخیره شود و زمانی که کاربران اینترنتی به دنبال مطلب و یا سرویس مورد نظر خود توسط موتورهای جست و جو می باشند می تواند بازدیدکنندگان بیشتری دریافت کند. تعداد این عبارات با میزان بک لینک های موجود برای یک وب سایت در سطح اینترنت رابطه مستقیمی دارد، به این معنی که هر چه تعداد بک لینک های یک وب سایت اینترنتی بیشتر باشد به همان میزان دفعات مراجعه این خزنده های اینترنتی به وب سایت و یا وبلاگ مورد نظر بیشتر خواهد شد و از این رو تعداد عبارت های شناخته شده برای یک وب سایت اینترنتی افزایش پیدا خواهد کرد.