سرویس های وب

 • ثبت دامنه

  نام دامنه و یا آدرس اینترنتی متنی می باشد که کاربران شبکه گسترده جهانی به کمک آن به یک پایگاه اینترنتی متصل می شوند و از محتویات مختلف آن اعم از متن یا فایل های چند رسانه ای استفاده می کنند. شما کاربران عزیز علاوه بر امکان بهره مندی از سرویس های هاستینگ می توانید دامنه مورد نظر خود با پسوندهای قابل ثبت را نیز در اختیار داشته باشید.

  نام دامنه مورد نظر خود را برای ثبت و یا انتقال آن وارد کنید:
 • طراحی وب سایت

  امروزه تقریبا تمام افراد جامعه نیازهای خود اعم از خرید کالا، سرویس های خدماتی، تحقیقات محتوایی، جابجایی در سفر و ... را توسط بسترها و نرم افزارهای اینترنتی رفع می کنند. از این رو یکی از مهم ترین فاکتورهای موفقیت در جهان پیشرفته امروزی دارا بودن یک وب سایت اینترنتی با کیفیت برای برقراری دسترسی کاربران به کسب و کار مورد نظر می باشد تا بتوانیم خدمات و سرویس های خود را در هر ساعت از شبانه روز در معرض دید مشتریان قرار دهیم.

 • پشتیبانی سایت

  پشتیبانی سایت و یا نرم افزار علاوه بر دانش به نیروی انسانی نیز نیاز دارد. پارشن گروهی از متخصصینی می باشد که می توانند تمامی موارد پشتیبانی سایت و یا نرم افزار شما اعم از فنی، امنیتی، فروش و یا محتوایی را به عهده بگیرند و سلامت و رشد کسب و کار شما را تضمین کنند.

 • ساخت لینک و بلاگ کامنتینگ

  در سرویس بلاگ کامنتینگ لینک و یا لینک های وب سایت شما در قسمت نظرات وبلاگ ها و یا سایت هایی که از قابلیت نظردهی و یا پست مهمان پشتیبانی می کنند درج می شود. این موضوع در دراز مدت و همینطور در تعداد زیاد باعث افزایش کلمات کلیدی سایت و یا وبلاگ شما خواهد شد و همانطور که ذکر شد در مدت زمان حداقل سی روز میزان نمایش آدرس های شما برای کلمات و واژه های مختلف چند برابر خواهد شد.

 • تولید محتوا

  بروزرسانی محتوایی در رشد کسب و کارهای آنلاین از اهمیت زیادی برخوردار است. از مهم ترین نتایج تولید محتوای جدید می توان شناخته شدن سایت برای کلمات کلیدی بیشتر، افزایش نمایش در نتایج جست و جو و همینطور افزایش CTR و یا میزان نمایش به کلیک سایت و یا وبلاگ مورد نظر یاد کرد. شما برای بهبود کیفیت محتوای نگارش شده خود می توانید از آموزش های منتشر شده استفاده کنید و یا وظیفه تولید محتوای با کیفیت و سئو شده خود را به نویسندگان پارشن بسپارید.

 • سئو سایت

  به طور حتم از این موضوع اطلاع دارید که هر چه به صدر نتایج موتورهای جست و جو نزدیک تر باشید به همان میزان از کاربران و بازدیدکنندگان بیشتری برخوردار هستید و بازدیدکننده بیشتر باعث رونق کسب و کار و افزایش فروش می شود. در بازار پر رقابت این عرصه صعود به نتایج نخست موتورهای جست و جو علاوه بر ابزار به دانش بالایی نیاز دارد. شما می توانید با رعایت اصول ذکر شده در بخش های مختلف، کسب تجربه بیشتر و ترکیب این دو با ابزارهای ارایه شده در پارشن کسب و کار خود را رونق ببخشید و برای عبارت های کلیدی بیشتری در نتایج موتورهای جست و جو باشید.