راهنما

این صفحه به شرح مختصری از هر یک از سرویس ها و لینک آنها برای دسترسی سریع تر اختصاص داده شده است. می توانید با کلیک بر روی نام بخش به مطالعه و کسب اطلاعات ابتدایی در مورد هر یک بپردازید:

 1. دامنه و هاستینگ
  در این بخش می توانید اقدام به خرید و ثبت یک دامنه اختصاصی و همینطور سفارش سرویس هاستینگ کنید. پس از ثبت نام و ارایه اطلاعات مورد نیاز دامین مورد نظر شما بطور خودکار ثبت خواهد شد و اگر تمایل به استفاده از سرویس های هاستینگ این مجموعه نیز داشته باشید تمامی اطلاعات موارد ذکر شده علاوه بر نمایش در پنل کاربری توسط پست الکترونیکی نیز برای شما ارسال خواهد شد.
 2. طراحی وب سایت

  اگر از دانش مورد نیاز برای طراحی و پیاده سازی وب سایت های اینترنتی برخوردار هستید می توانید با مراجعه به سرویس های دامنه و هاستینگ، پس از ثبت و سفارش نام دامنه و فضای میزبانی مورد نیاز اقدام به طراحی وب سایت اینترنتی خود کنید. اما اگر از دانش مورد نیاز در این زمینه برخوردار نیستید سرویس ساخت و طراحی وب برای شما ارایه شده است. می توانید با مراجعه به این بخش و ارایه اطلاعات مورد نیاز به راحتی در کمترین زمان ممکن وب سایت اینترنتی خود را در اختیار داشته باشید.

 3. تبلیغات

  دو مورد از جنبه های مهم تبلیغات را می توان برندینگ و کسب مشتریان جدید در نظر داشت، شما در پارشن می توانید پس از دریافت مشاوره از متخصصین مربوطه و پرسش سوالات خود علاوه بر بهره مندی از سرویس های طراحی جلوه های نمایشی با استفاده از خدمات تبلیغاتی این مجموعه و سرویس های فعال در شبکه های اجتماعی به کسب و کار خود رونق ببخشید و برند خود را به علاقمندان به آن معرفی کنید.

 4. تولید محتوا

  محتوای جدید و بروزرسانی یک بستر اینترنتی از لحاظ محتوایی از دید موتورهای جست و جو یکی از مهم ترین فاکتورهای صعود به نتایج نخست می باشد. شما در پارشن می توانید با درخواست تولید محتوای جدید در زمینه ای خاص و یا ارایه منبع محتوای تولید و یا ترجمه شده خود را در زمان کمی در اختیار داشته باشید.

 1. سئو

  واژه SEO مخفف search engine optimization می باشد که مفهوم آن بهبود فاکتورهای مهم از دید موتورهای جست و جو در یک وب سایت اینترنتی است که مهم ترین هدف آن صعود به نتایج نخست جست و جو برای کلمات کلیدی مختلف می باشد. این سرویس توسط متخصصین مربوطه در مجموعه پارشن در اختیار کاربران آن قرار گرفته است.

 2. ساخت نرم افزار

  امروزه تمامی افراد جامعه به سیستم های کامپیوتری و تلفن های هوشمند دسترسی دارند و همینطور تقریبا تمامی این افراد برای انجام کوچکترین امور کاری و اداری از آنها استفاده می کنند. شما می توانید با استفاده از سرویس طراحی نرم افزار در پارشن اقدام به پیاده سازی پروژه های خود در سیستم عامل های مختلف و در قالب یک نرم افزار کنید تا کاربران شما بتوانند از روش های ساده تری به خدمات شما دسترسی داشته باشند.

 3. شبکه های اجتماعی

  فعالیت در شبکه های اجتماعی پر کاربر برای رشد کسب و کار و به ویژه انواع اینترنتی آنها یکی از فاکتور های مهم جذب مشتریان جدید می باشد. شما در پارشن می توانید با استفاده از سرویس های فعال در شبکه های اجتماعی علاوه بر معرفی خدمات خود به کاربران جدید با ترکیب این خدمت با سرویس های دیگر این مجموعه اقدام به برند سازی و رشد کسب و کار خود کنید.

 4. سرویس های گرافیکی

  جلوه های بصری و نمایشی اولین موردی می باشد که فردی به عنوان یک مشتری با آن برخورد خواهد کرد. از مهم ترین آنها می توان نام، لوگوی شرکت و یا سازمان، تبلیغ متنی و یا گرافیکی را نام برد. شما در پارشن می توانید با ثبت جزئیات جلوه بصری خود طراحی و پیاده سازی آن را به متخصصین با تجربه این مجموعه بسپارید و فایل های مربوط به آن را در مدت زمان کوتاهی در اختیار داشته باشید.